Spoločnosť

Niekoľko slov o JAVI solutions s. r. o.

Sme mladý, progresívny tím s odbornou kvalifikáciou a rozsiahlymi praktickými skúsenosťami v oblasti informačných systémov a informačných technológií. Naše služby využívajú zákazníci od roku 2003 - začali sme živnostenským oprávnením, a v roku 2010 sme zmenili formu na spoločnosť s ručením obmedzeným.

K našim zákazníkom pristupujeme individuálne a ich požiadavky riešime flexibilne. Kladieme dôraz na progresívne riešenia a inovácie, ktoré pre našich zákazníkov znamenajú rast, zvyšovanie produktivity a znižovanie nákladov. Naše riešenia a dodávané technológie znamenajú náskok pred konkurenciou.

Poslaním je pre nás poskytovanie riešení s vysokou pridanou hodnotou v oblasti riešení informačných systémov. Zameriavame sa najmä na Business Intelligence systémy, ktoré optimalizujeme a rozširujeme podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Všetky riešenia dodávame spolu s kvalitnou technickou podporou.

Aktuálne

  • Bezpečnosť I. - formuláre

    Kontaktný formulár, registračný formulár, prihlásenie do mailing listu... Zriedkavo nájdeme webstránku, ktorá by dnes neobsahovala aspoň jeden z...
    04.12.2014 #bezpecnost #HTML #JavaScript #SPAM #web

  • SIEA - Inovačné vouchery

    Naša spoločnosť je úspešne zaregistrovaná medzi oprávnených riešiteľov inovačných projektov prostredníctvom inovačných voucherov. Na...
    31.07.2014 #inovacie #technologie #vyskum